www.hotelscombined.pl

10% zniżki na wszystkie noclegi rezerwowane przez HotelsCombined

Informacje o zniżkodawcy

Opis Nasza technologia wyszukuje i porównuje dostępność i ceny noclegów ze wszystkich największych serwisów rezerwacyjnych, takich jak Booking.com, Expedia, Hotels.com, Agoda, Venere, LateRooms i wiele więcej. W jednym szybkim i prostym wyszukiwaniu znajdujemy dla Ciebie wszystkie te informacje, których potrzebujesz. Dzięki temu masz pewność, że dokonujesz rezerwacji na najlepszych dostępnych warunkach.
Adres http://www.hotelscombined.pl
-10

Weekend w Barcelonie, kilka dni w Berlinie, a może zwiedzanie Budapesztu? Na świecie jest tyle wspaniałych miejsc, które musisz zobaczyć – a do tego z kartą ISIC lub ITIC dostaniesz 10% zwrotu kosztów noclegu w każdym z nich.

 Aby otrzymać 10% zniżki:

Odwiedź stronę http://education.hotelscombined.com/ i postępuj zgodnie z instrukcjami dokonującymi rezerwacji za pomocą przycisku „znajdź hotel”, a następnie prześlij szczegóły potwierdzenia za pomocą formularza kontaktowego w kroku 2. Otrzymasz zwrot środków w wyoskości 10% za pośrednictwem PayPal (po wymeldowaniu z hotelu). 

Pamiętaj: Dane na potwierdzeniu rezerwacji muszą być takie same jak dane posiadacza karty ISIC lub ITIC. Zniżkę wypłacimy Ci w ciągu 1 tygodnia od daty Twojego wymeldowania z wybranego obiektu noclegowego. Kwota bazuje na stawce nocnej, która nie obejmuje podatków i  dodatkoeych opłat.

Miłej podróży!

 

ISICITIC

Powrót

© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl