Hard Rock Cafe Warsaw

Darmowy upominek

Informacje o zniżkodawcy

Opis Hard Rock Cafe w Warszawie jest to miejsce będące swoistą ambasadą rocka, dobrego smaku i nieskrępowanego luzu. 1000 metrowy lokal jest podzielony na dwa poziomy, mieszczące w sobie restaurację, hardrockowy sklep, dwa cocktail bary, scenę oraz muzeum muzyki rockowej (na ścianach lokalu). Przy obu barach do wyboru jest szeroka gama koktajli, whisky oraz win, serwowanych z precyzją i pasją. Hard Rock Cafe swój sukces i wyjątkowość w ogromnej mierze zawdzięcza ludziom, którzy to miejsce tworzą i w nim pracują.
Adres Hard Rock Cafe Warsaw
Warsaw, Złota 59
https://www.hardrockcafe.com/location/warsaw/

Hard Rock Cafe w Warszawie jest to miejsce będące swoistą ambasadą rocka, dobrego smaku i nieskrępowanego luzu. 1000 metrowy lokal jest podzielony na dwa poziomy, mieszczące w sobie restaurację, hardrockowy sklep, dwa cocktail bary, scenę oraz muzeum muzyki rockowej (na ścianach lokalu). Przy obu barach do wyboru jest szeroka gama koktajli, whisky oraz win, serwowanych z precyzją i pasją.

Już teraz z legitymacją ISIC możesz otrzymać darmowy upominek w przypadku zakupu dowolnego produktu z asortymentu Rock Shop'u.

Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

ISIC

Powrót

© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl