FlixBus

15% zniżki na FlixBus, przez aplikację

Informacje o zniżkodawcy

Opis Dzięki 350 000 codziennych połączeń do ponad 2000 miejsc w 29 krajach, dzięki FlixBus możesz naprawdę odkrywać Europę!
Adres https://benefits.isic.org/fixbus15app
-15

Odkryj świat z FlixBusem!

Wskocz na pokład jednego z naszych zielonych autobusów i podróżuj po całej Europie. Wybierz swoją trasę z naszej rozległej sieci; z ponad 400 000 codziennych połączeń do ponad 2500 miejsc w 35 krajach europejskich, naprawdę możesz odkrywać Europę!

Planujesz podróż z plecakiem po Europie? Chcesz wybrać się na wycieczkę do miasta w ostatniej chwili? A może wakacje z rodziną lub przyjaciółmi? Żaden problem! Zabierzemy Cię z punktu A do punktu B w bezkonkurencyjnej cenie. Z naszymi podróżami autobusowymi możesz wybierać spośród wielu miejsc docelowych w Europie…

Bezstresowe dotarcie z punktu A do punktu B: dzięki informacjom o przystankach autobusowych w czasie rzeczywistym, aktualnym rozkładom jazdy, pomocnym pracownikom i przyjaznym kierowcom autobusów na miejscu, nie musisz się o nic martwić. Możesz zaplanować podróż autobusem i wskoczyć na pokład całkowicie zrelaksowany. Twój bilet to gwarancja wygodnego siedzenia na pokładzie wraz z Wi-Fi i gniazdkami - w każdym z naszych autobusów! Możesz więc surfować po Internecie, oglądać filmy i pozostawać w kontakcie przez cały czas podróży.

Kolejnym, ale nie mniej ważnym powodem, dla którego warto wybrać FlixBus, jest ochrona środowiska – podróż autobusem jest najbardziej przyjaznym dla środowiska środkiem transportu. Tak więc, niezależnie od tego, czy podróżujesz FlixBusem do Berlina, Pragi, Mediolanu, Paryża czy Frankfurtu, zawsze będziesz podróżował ekologicznie!

Zweryfikuj swoją kartę ISIC/ITIC/IYTC i otrzymaj 15% zniżki na e-mail. Kod kuponu jest ważny na przejazdy z co najmniej 2 zamówionymi biletami w koszyku, zarezerwowanymi za pośrednictwem aplikacji FlixBus na dowolnych dostępnych trasach. Posiadacz karty może zrealizować tylko jeden kod kuponu.

Regulamin: Kupony można zrealizować wyłącznie za pośrednictwem aplikacji FlixBus. Vouchery są ważne na wycieczki z datą wyjazdu w dniach 01.04.2022 – 14.04.2022 oraz 19.04.2022 – 30.09.2022. Nie ma ograniczeń dotyczących linii i połączeń, które można rezerwować w aplikacji FlixBus. Kuponu nie można łączyć z innymi kodami kuponów. Późniejsze dopisanie vouchera do już dokonanej rezerwacji nie jest możliwe. Wypłata kwoty bonu gotówką nie jest możliwa. Odsprzedaż i publikacja voucherów jest zabroniona.

 

ISICITICIYTC

Powrót

© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl