Hotel Gem

-10% zniżki od obowiązującej ceny dnia

Informacje o zniżkodawcy

Opis Gem to Kompleks Hotelowo-Rekreacyjny, w skład, którego wchodzą: hotel***, obiekty sportowo-rekreacyjne; kryta pływalnia z sauną fińską i jacuzzi, 5 kortów ziemnych w tym 4 oświetlone oraz 1 kort centralny z trybunami, hala tenisowa, certyfikowane boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, boisko treningowe, 2 boiska do piłki plażowej oraz hala wielofunkcyjna z salą fitness i „Centrum Regeneracji i Fizjoterapii” zlokalizowanym w saunarium. Do dyspozycji gości jest również bogate zaplecze gastronomiczne: restauracja – „Bistro ODRANA”, oranżeria z wyjściem na hotelowe patio z ogródkiem letnim oraz przepiękne tereny zielone przygotowane do organizacji imprez plenerowych.
Adres Hotel Gem
Wrocław, Mianowskiego 2B
http://www.gemhotel.pl
-10

Specjalna zniżka dla posiadaczy legitymacji ISIC/ITIC/IYTC

Za okazaniem karty -10% zniżki od obowiązującej ceny dnia (oferta elastyczna bez śniadania lub elastyczna ze śniadaniem), dla rezerwacji dokonanych bezpośrednio w hotelu (telefon, e-mail, recepcja).

Zniżka nie łączy się z żadną inną promocją, pakietem ani programem lojalnościowym i nie dotyczy rezerwacji za pośrednictwem portali internetowych oraz strony www.hotelgem.com.pl;

 

ISICITICIYTC

Powrót

© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl