PsiBufet

50% na pierwsze i 25% na drugie zamówienie

Informacje o zniżkodawcy

Opis PsiBufet powstał z miłości do zwierząt. Wierzymy, że naturalna dieta zapewnia długie i szczęśliwe życie. Dlatego, w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie Twojego psa, stworzyliśmy pełnoporcjowe karmy ze świeżych składników najwyższej jakości. PsiBufet to: - Zawsze świeże składniki od najlepszych dostawców; - Pełnoporcjowe składy karm ułożone przez specjalistę według norm FEDIAF; - Wygodna dostawa do domu zaraz po przygotowaniu. Oferujemy najwyższą jakość produktu, indywidualne podejście oraz kompleksowe doradztwo w zakresie dietetyki zwierzęcej.
Adres https://psibufet.pl/Dominika398
-75

Twój futrzasty przyjaciel ma już dośc suchej karmy? Dotychczasowa mokra karma nie spełnia waszych oczekiwań? A może Twój przyjaciel cierpi z powodu nietolerancji pokarmowej?

Razem ze swoim psiakiem wypróbujcie "dietę pudełkową" Psibufet. Jest to gotowany posiłek zapewniający pełne dzienne zapotrzebowanie kaloryczne Twojego psa.

Rekomendowany plan został przygotowany przez dietetyków zwierzęcych, zapewniający Twojemu pupilowi niezbędną ilość kalorii, witamin i minerałów. Karma pakowana jest próżnowo.

Dopasuj dietę - Opowiedz o swoim psie, a my zaproponujemy Wasz indywidualny plan żywienia.

Aby skozystać z promocji kliknij w link: https://psibufet.pl/dominika201

W każdej chwili mozesz bezpłatnie wstrzymać lub anulować zamówienie.

ISICITICIYTC

Powrót

© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl