Biuro Podróży i Turystkyki Almatur powstał w 1956 r jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi Klientami biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w swojej ofercie posiada również propozycje dla wszystkich zainteresowanych wyjazdami i wypoczynkim.

200zł rabatu na grupowe kursy językowe Almatur-u

Jeśli jesteś zaintereswoany, wybierz kurs z oferty:

  • Anglia - Londyn, Oxford, Hastings, Brighton
  • Szkocja - Edynburg
  • Wyspy Maltańskie


Zapisz się w jednym z biur Almatur

Napisz do nas maila info@isic.pl z prośba o przyznanie rabatu podając numer rezerwacji.Czekaj na dalsze informacje.

50zł rabatu na imprezy studenckie i młodzieżowe Almaturu!!!

Dla studentów:


Hiszpania Costa Brava/Costa Maresme - Studenckie ABC nurkowania

Lloret de Mar, Catella, Blanes to doskonale miejsca na wakacje. Studenci z całego świata przybywają tu co roku, żeby spędzić czas w atmosferze dobrej zabawy.

Nurkowanie pod okiem instruktora na płytkich wodach przybrzeżnych, w najciekawszych zatokach wokół Lloret de Mar i Blanes.  Szczegóły oferty

TurcjaTurcja - Objazd Student

Impreza rekreacyjno - objazdowa z tygodniowym pobytem nad Morzem Egejskim w gwarnym Didim, które słynie z nocnych klubów, w których zabawa przy muzyce europejskiej i orientalnej trwa do białego rana. 

Szczegóły oferty

 

Kazimierz Dolny - Warsztaty fotografii artystycznej

Kazimierz Dolny to pełne magii i czaru malownicze miasteczko, przyciągające stawnych artystów, aktorów, pisarzy, malarzy, muzyków. To tutaj czerpią inspiracje i energię do dalszej pracy. Chcesz z nimi wypoczywać? Jedź do Kazimierza.

 Warsztaty fotografii artystycznej pomogą rozwinąć wyobraźnię i kreatywność. Uczestnicy nauczą się jak prawidłowo komponować zdjęcia, w jakim planie umieścić obiekt. Poznają techniczne aspekty wykonywania zdjęć. Szczegóły oferty

Dla młodzieży:


Francja - Cannes - Taniec

Wiek uczestników: 12-18 lat.

Lazurowe Wybrzeże - najbardziej popularne miejsce spędzania wakacji w Europie. Pomiędzy Marsylią a włoską granicą ciągną się kilometrami lśniące, zalane słońcem plaże.

Realizacja programu wspólnego oraz taniec disco i pop, gorące rytmy brazylijskiej samby, żywiołowa cha-cha, niezwykłe i zaskakujące połączenie tańców latynoamerykańskich: salsy i mambo, a także tańce towarzyskie. Opanowanie podstaw w tych tańcach zapewni swobodę poruszania się na parkiecie w każdej sytuacji. Szczegóły oferty

Kortowo- FunFestiwal - jazda konna

Wiek uczestników: 12-14 lat i 15-18 lat

Kortowo obóz Konny Miasteczko akademickie Kortowo należy do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, położone jest poza miastem nad jeziorem Kortowskim, w otoczeniu lasów i parków.

Program obozu obejmuje 10 dwugodzinnych wizyt w stadninie koni (w tym 1 godz. jazdy konnej). Dla początkujących nauka jazdy konnej: siodłanie konia, jazda na lonży, nauka stępowania i kłusowania. Dla zaawansowanych: przygotowania konia do jazdy, jazda kłusem i galopem, oprowadzanie koni, wyjście w teren z przewodnikiem, pielęgnacja konia.
Szczegóły oferty

 

© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl