ISIC-PTSM

Legitymacja ISIC i PTSM w jednym dokumencie

ISIC-PTSM to legitymacja partnerska przygotowana wspólnie z Polskim Towarzystwem Schronisk Młodzieżowych. Korzystasz ze zniżek łączącą korzyści z posiadania legitymacji studenckiej ISIC i legitymacji Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych
ISIC PTSM

Z ISIC-PTSM  otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Kilka tysięcy punktów honoruje ISIC w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC-PTSM oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych.

W wielu krajach posiadacze ISIC-PTSM  otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje legitymację ISIC-PTSM  jak lokalną legitymację studencką.

ISIC-PTSM  przysługuje studentom studiów stacjonarnych i podyplomowych uczelni państwowych i prywatnych bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i podstawowch powyżej 12 roku życia.

ISIC-PTSM poświadcza przynależność do Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych oraz Hostelling International  zapewnia:

 • możliwość skorzystania z noclegów w ponad 5000 schronisk młodzieżowych w 78 państwach  świata; 
 • 20 - 25%  zniżki  noclegowej w ponad  300 schroniskach młodzieżowych w Polsce;
 • możliwość skorzystania ze zniżek przy rezerwacji online oraz stacjonarnie w schroniskach.

RODZAJE KARTY ISIC PTSM:

I. ISIC PTSM BEZ UBEZPIECZENIA

Już za 39 zł możesz kupić kartę ISIC PTSM, dzięki której zaoszczędzisz w wielu miejscach w kraju i zagranicą.

II. ISIC PTSM Z UBEZPIECZENIEM

Jeśli chcesz, masz możliwość kupienia ISIC PTSM z pakietem ubezpieczeniowym. Każda osoba, która kupi ISIC PTSM z ubezpieczeniem korzysta ze wszystkich przywilejów wynikających z posiadania karty ISIC, otrzymuje 25% zniżkę na noclegi w 5000 schroniskach młodzieżowych w 78 państwach  świata, a dodatkowo jest objęta ochroną ubezpieczeniową. Sam zdecyduj jaki pakiet potrzebujesz. Ubezpieczenie w ramach ISIC PTSM gwarantuje Wiener TU S.A.

ISIC PTSM z ubezpieczeniem w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (20 000 zł) oraz kosztów leczenia (50 000 EUR) zagranicą. Ubezpieczenie nie obowiązuje na terenie USA, Kanady Australii i Japonii – cena karty 115 zł.

Wybierając ten wariant ubezpieczenia masz możliwość za dodatkową opłatą nabyć także ubezpieczenie:

  • w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (dopłata 39 zł do ceny karty)
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej z rozszerzeniem na ubezpieczenie podczas uprawiania sportów  ekstremalnych oraz OC w życiu prywatnym oraz OC podczas uprawiania sportów ekstremalnych w Polsce (dopłata 79 zł do ceny karty)
  • ubezpieczenie podczas uprawiania sportów  ekstremalnych oraz OC w życiu prywatnym z rozszerzeniem OC podczas uprawiania sportów ekstremalnych  na świecie (bez Rzeczypospolitej Polskiej), (dopłata 79 zł do ceny karty) - suma ubezpieczenia KL podczas uprawiania sportów ekstremalnych wynosi 50% sumy ubezpieczenia KL czyli 25 000 EUR
  • na terenie USA, Kanady, Australii i Japonii - Suma ubezpieczenia KL 50 000 EUR (dopłata 179 zł do ceny karty)
  • na terenie USA, Kanady, Australii i Japonii - Suma ubezpieczenia KL 100 000 EUR (dopłata 200 zł do ceny karty - dotyczy tylko karty ISIC 360)
  • ubezpieczenie bagażu oraz sprzętu sportowego (dopłata 22 zł do ceny karty)
  • choroby  tropikalne (dopłata 33 zł do ceny karty)
  • OC podczas praktyk i staży (dopłata 33 zł do ceny karty warunkiem jest wykupienie OC w życiu prywatnym w pierwszej kolejności)

   

Legitymacja ISIC-PTSM jest ważna 12 miesięcy od momentu wystawienia.

© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl