Klub Hybrydy

Rodzaj i wysokość zniżek w Klubie Hybrydy
  • 25 % zniżki na bilety wstępu - imprezy (piątek, sobota)
Klub Hybrydy mieści się przy ul. Złotej 7/9 w Warszawie i jest to jego trzecia lokalizacja. Pierwsza mieściła się przy ul. Mokotowskiej 48, w budynku w którym mieszkał niegdyś i tworzył Józef Ignacy Kraszewski. Nazwa klubu pochodzi właśnie od mało znanej powieści Kraszewskiego "Hybryda", którą Andrzej Pniewski gdzieś wyszperał i zaproponował jako nazwę dla nowo powstałego klubu. Oficjalne otwarcie klubu odbyło się 1 lutego 1957r. 10 października 1977 roku klub wznawia swoją działalność w nowym lokalu przy ul. Kniweskiego7/9. W 1996 roku Klub Hybrydy, zlokalizowany już przy ul. Złotej 7/9 przejęła Fundacja "Universitatis Varsoviensis" pragnąc przywrócić mu dawną świetność. Od ponad 50 lat wielu znakomitych artystów tworzy historię klubu, kształtując tym samym kulturowe dziedzictwo.


Klub Hybrydy posiada trzy w pełni klimatyzowane sale.

Sala Widowiskowa
Największa sala klubu - odbywają się w niej koncerty, imprezy taneczne, eventy. Jej zaletami są : uniwersalność, bezpieczeństwo oraz doskonała akustyka. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy spełniający wymogi zarówno dyskotekowe jak i koncertowe. W tylnej części sali usytuowany jest bar.

Image
Zdjęcia Sali Widowiskowej.

Bar Voliera
Bar Voliera - wyposażony jest w stoły i wygodne skórzane kanapy. W sali działa niezależnie nagłośnienie oraz usytuowany jest mały bar. Wygodne sofy umożliwiają pełną regeneracje sił. Bardzo często miejsce to wykorzystywane jest na spotkania w gronie przyjaciół, organizowane są imieniny, urodziny, spotkania pracowników firm itp.

Image
Zdjęcia Baru Voliera.

"Chill out room"
"Chill out room" - wyposażony jest w wygodne skórzane sofy, pufy oraz niskie stoliki. Na ścianach zawieszone są 3 odbiorniki telewizyjne. Jest to doskonałe miejsce zarówno na chwilę wytchnienia po szaleństwach na parkiecie jak i do spotkań w gronie przyjaciół.

Image
Zdjęcia "Chill out room"

Istnieje możliwość wynajęcia wszystkich sal klubu Hybrydy, bądź jednej z nich.
© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl