ADOBE Creative Cloud

Już teraz 2 miesiące bezpłatnej subskrypcji na wszystkie aplikacje Adobe Creative Cloud dla posiadaczy kart ISIC, ITIC i IYTC.

(Dodatkowo posiadając kartę możesz również kontynuować subskrypcję w ramach planu studenckiego, tj. 60% zniżki zapewnianej przez Adobe wszystkim uczniom / nauczycielom w ramach abonamentu studenckiego).

UWAGA promocja jest ważna tylko dla nowych klientów (tj. nowych kont e-mail utworzonych w witrynie Adobe) i może być wykorzystana tylko raz na użytkownika. Wszystkie te warunki zostaną sprawdzone przez Adobe w momencie rejestracji w celu utworzenia nowego konta. 

Jak skorzystać z oferty.

  1. Pobierz za darmo unikalny kod do oferty TUTAJ
  2. Wprowadź kod pobrany ze sklepu ISIC na stronie ADOBE. Aby to zrobić kliknij TUTAJ
  3. Użytkownik musi skopiować i wkleić unikalny kod w celu weryfikacji, a następnie zostanie przekierowany do głównego ekosystemu witryny Adobe w celu utworzenia konta.
  4. Po zweryfikowaniu przez system Adobe nowego adresu e-mail i pomyślnej rejestracji, automatycznie rozpocznie się dwumiesięczna bezpłatna subskrypcja.
 Adobe Creative Cloud udostępnia najlepsze na świecie aplikacje i usługi kreatywne, dzięki czemu możesz stworzyć wszystko, co tylko zechcesz, gdziekolwiek jesteś zainspirowany.
Adobe Creative Cloud jest koniecznością dla wielu studentów, zwłaszcza tych, którzy pracują i / lub studiują kreatywny temat, taki jak fotografia, projektowanie audiowizualne i projektowanie graficzne. Jako posiadacz karty ISIC możesz teraz korzystać z 2-miesięcznej bezpłatnej subskrypcji Adobe Creative Cloud wraz z kartą ISIC! Po upływie bezpłatnego okresu posiadacze kart ISIC są również uprawnieni do subskrypcji studenckiej Adobe Creative Cloud.
Creative Cloud to zbiór ponad 20 aplikacji i usług na komputery i urządzenia mobilne do fotografii, projektowania, wideo, Internetu, UX i nie tylko. Niezależnie od tego, jaki jest Twój kreatywny projekt w szkole, w pracy lub w wolnym czasie, możesz go zrealizować dzięki Adobe Creative Cloud!
Dzięki dwumiesięcznej bezpłatnej subskrypcji z kartą ISIC uzyskasz dostęp do ponad 20 aplikacji w Adobe Creative Cloud, w tym do popularnych:
• Adobe Photoshop
• Adobe InDesign
• Adobe Acrobat Pro DC
• Adobe Premiere Pro
• Adobe Illustrator
• Adobe Photoshop Lightroom
• Adobe Premiere Clip
Możesz uzyskać dostęp do aplikacji Adobe Creative Cloud zarówno na komputerze, jak i na urządzeniu mobilnym. Oznacza to, że zawsze będziesz mieć dostęp do wszystkich aplikacji, gdziekolwiek i kiedykolwiek pracujesz nad swoim kreatywnym materiałem!
 
© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl