Booking.com z ISIC = 4% zwrotu gotówki + do 15% zniżki

Program zwrotu 4%  obowiązuje tylko przy zakładaniu rezerwacji przy użyciu poniższego linku. Jeśli znasz już zasady wybierz swój następny nocleg.

Link do zniżki pobierzesz ze naszego sklepu ISIC po weryfikacji swojej:

Pobierz link do zniżki »

Jeśli nie, przeczytaj poniższe zasady

Aby otrzymywać zwrot 4% musisz mieć konto na Booking.com. E-mail, na który zarejestrujesz konto, musi być taki sam jak ten, którego użyjesz do dokonania rezerwacji. Możesz utworzyć konto po dokonaniu rezerwacji.

Zwroty otrzymujesz za pośrednictwem wirtualnego portfela. Zwroty zostanie przypisany do Twojego wirtualnego portfela  booking.com po 64 dniach od daty wymeldowania. Ten termin jest niezbędny, aby potwierdzić, że wszystkie płatności związane z Twoim pobytem zostały opłacone. Czasami termin ten może zostać wydłużony.

Twój „Portfel”  pojawi się pod menu profilu konta (sekcja: mój pulpit). Tam będą zapisywane kwoty zwrotu z każdej rezerwacji.

Pełen proces obsługi znajduje się w gestii Booking.com, linki do kontaktu znajdziesz w swoim profilu. Tak więc jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości skontaktuj się z centrum obsługi booking.com

Zniżkę do 15% możesz uzyskać przystępując do programu Genius. Zależnie od statusu członkostwa otrzymujesz dodatkowe rabaty i przywileje. Nie wszystkie obiekty w serwisie należą do tego programu, co oznacza, że nawet jeśli osiągniesz najwyższy status członka, to nie zawsze uzyskasz stosowny rabat.

Jeśli wszystko jasne pobierz link do zniżki teraz i odzyskaj 4% ze swojej rezerwacji.


Warunki zwrotu pieniędzy na stronie booking.com

  • Aby otrzymać nagrodę, musisz mieć konto Booking.com. Adres e-mail na koncie musi być taki sam, jak adres użyty do rezerwacji. Możesz utworzyć konto po dokonaniu rezerwacji.
  • Ostateczna kwota nagrody oparta jest na 4% wartości rezerwacji. Kwota ta może nie uwzględniać niektórych podatków / opłat i podlega przeliczeniu walut.
  • Otrzymasz zwrot gotówki 64 lub więcej dni po wymeldowaniu.
© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl