Pomysł na studenckie wakacje

Wakacje już się zaczęły, a więc trzeba zaplanować wyjazd!

Chcesz spędzić fantastyczne wakacje w gronie znajomych, a nie masz czasu na organizowanie wyjazdu we własnym zakresie. Nie masz ochoty jechać na nudny wyjazd, podczas którego będziesz myśleć o tym jak najszybciej wrócić do domu. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie wybór obozu studenckiego z Biurem Podróży Almatur !


Na wyjeździe nawiążesz liczne, nowe znajomości, zwiedzisz fantastyczne miejsca oraz spędzisz świetnie czas na imprezach. Będzie to przygoda, po której wspomnienia zostają do końca życia. Wyjedź do najbardziej malowniczych miejsc w Europie i ciesz się wypoczynkiem z mistrzowską organizacją. Na obozach czas wypełnią Ci zajęcia sportowe, artystyczne oraz bogaty program rekreacyjny. Zapewnione zostaną różnorodne formy spędzania wolnego czasu, dopasowane nawet do najbardziej wyrafinowanych gustów.

Poniżej przedstawiamy Wam dwie propozycje na wyjazdy  do Hiszpanii i na Maltę, a wraz z nimi linki do strony organizatora. Nie ma na co czekać, rezerwuj wyjazd i spędź niezapomniane wakacje ! :)

Hiszpania - Lloret de Mar

Dołącz do najlepszej imprezy tego lata w gorącej Hiszpanii! Lloret de Mar to znany kurort imprezowy ściągający co roku setki tysięcy turystów. Spotkasz tu ludzi z całego świata, poszalejesz w całonocnych klubach, poimprezujesz w beach barach pod palmami, potańczysz na imprezach nad basenem i na plaży. W komfortowym hotelu, 300m od morza panują doskonałe warunki, ale raczej nie będziesz w nim spędzać dużo czasu. Od rana do nocy są zaplanowane rozmaite rozrywki - gry, zabawy i konkursy, wycieczki, warsztaty i różnego rodzaju pokazy.

Obóz studencki w Hiszpanii

Malta

Malta - to niewielki wyspiarski kraj, położony na Morzu Śródziemnym, między Sycylią a Afryką. Malta w dzień to słońce, plaża, turkusowe morze. Przy plaży liczne centra sportów wodnych na czele z popularnym tu nurkowaniem. Nocą zabawa przenosi się do najpopularniejszego na Malcie centrum rozrywkowego w dzielnicy Paceville. Ulice tętnią tu życiem, zabawą i śmiechem. Różnorodność restauracji, barów, klubów, dyskotek, multipleksów i kręgielni sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. I tak do białego rana!

Obóz studencki Malta

 

© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl