ISIC-AZS

Legitymacja członkowska Akademickiego Związku Sportowego

ISIC-AZS to karta potwierdzająca członkostwo w Akademickim Związku Sportowym, a jednocześnie możliwość korzystania ze wszystkich profitów wynikających z posiadania legitymacji ISIC.
ISIC AZS

Kto może otrzymać kartę ISIC-AZS?

Każdy członek AZS, który jest studentem lub uczniem i ma więcej niż 12 lat.

Przystępując do AZS otrzymujesz jako potwierdzenie członkostwa legitymację ISIC-AZS. Dzięki temu masz możliwość korzystania ze wszystkich przywilejów wynikających z posiadania karty ISIC (dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zniżek na całym świecie, potwierdzenie statusu studenta) oraz korzyści przeznaczonych wyłącznie dla członków AZS.

Gdzie wyrobić lub zaktualizować kartę ISIC-AZS?

Aby wyrobić legitymację ISIC-AZS, należy zarejestrować się w internetowej bazie, wydrukować wygenerowany wniosek i wraz z legitymacją studencką oraz zdjęciem udać się do wskazanego Klubu Uczelnianego AZS lub Organizacji Środowiskowej AZS w celu odbioru legitymacji i opłacenia składki członkowskiej. Przedłużenie ważności legitymacji następuje po złożeniu dyspozycji przez internet i odebraniu hologramu w jednym z biur AZS (po uiszczeniu stosownej opłaty). Biuro Zarządu Głównego AZS nie wyrabia ani nie aktualizuje legitymacji ISIC-AZS.

Mając ISIC-AZS otrzymujesz 10% zniżki na usługi:

  • w ośrodku AZS w Wilkasach
  • w ośrodku AZS w Gdańsku-Górkach Zachodnich
  • w ośrodku AZS w Zieleńcu

Ponadto Organizacje Środowiskowe AZS oraz jednostki AZS mają prawo stosowania własnych ulg i zniżek obejmujących swoich członków AZS.

Zniżka ma charakter indywidualny i dotyczy wyłącznie posiadacza ważnej legitymacji ISIC-AZS. Obejmuje usługi ośrodków, w okresie nie dłuższym niż 14 dni, w zakresie noclegów i wynajmu sprzętu sportowego.

Ubezpieczenie:

  • każda osoba posiadająca legitymację członkowską ISIC-AZS jest ubezpieczona w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków na całym świecie na kwotę 6 500 zł lub 75 000 zł.
  • ubezpieczenie zapewnia Wiener TU S.A

 

Legitymacje ISIC-AZS  ważne są edycjami październik - wrzesień (01/10/2019 - 30/09/2020).

DODATKOWY PAKIET UBEZPIECZENIOWY dla członków AZS – od 75 zł!

Każdy członek AZS na podstawie ważnej legitymacji ISIC-AZS może wykupić specjalny pakiet ubezpieczeniowy gwarantowany przez Wiener TU S.A. obejmujący między innymi ubezpieczenie podróżne

Zamów online doubezpieczenie do karty ISIC-AZS »

 

© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl