ISIC 360

Legitymacja ISIC 360

ISIC 360 to legitymacja, która wyróżnia się 12-miesięcznym okresem ważności. W wersji zawierającej ubezpieczenie podróżne suma tego ubezpieczenia wynosi do 80 000 EUR. Dodatkowo karta ISIC 360 upoważnia do uzyskania zniżki w wysokości 50 zł na imprezy turystyczne ze strony www.almatur.pl

ISIC 360

Z ISIC 360  otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Kilka tysięcy punktów honoruje ISIC 360 w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC 360 oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych.

W wielu krajach posiadacze ISIC 360  otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje legitymację ISIC 360  jak lokalną legitymację studencką.

ISIC 360  przysługuje studentom studiów stacjonarnych i podyplomowych uczelni państwowych i prywatnych bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12 roku życia.

RODZAJE KARTY ISIC 360

I. ISIC 360 BEZ UBEZPIECZENIA

Już za 39 zł możesz kupić kartę ISIC 360, dzięki której zaoszczędzisz w wielu miejscach w kraju i zagranicą. Twoja karta będzie ważna 12 miesięcy od momentu wystawienia, dodatkowo zyskasz zniżkę w wysokości 50 zł na imprezy turystyczne www.almatur.pl 

II. ISIC 360 Z UBEZPIECZENIEM

Jeśli chcesz, masz możliwość kupienia ISIC 360 z pakietem ubezpieczeniowym. Każda osoba, która kupi ISIC 360 z ubezpieczeniem korzysta ze wszystkich przywilejów wynikających z posiadania karty ISIC a dodatkowo jest objęta ochroną ubezpieczeniową. Ubezpieczenie w ramach ISIC 360 gwarantuje Wiener TU S.A.

ISIC 360 z ubezpieczeniem w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (20 000 zł) oraz kosztów leczenia (80 000 EUR) zagranicą. Ubezpieczenie nie obowiązuje na terenie USA, Kanady Australii i Japonii – cena karty 149 zł.

Wybierając ten wariant ubezpieczenia masz możliwość za dodatkową opłatą nabyć także ubezpieczenie:

  • w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (dopłata 39 zł do ceny karty)
  • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej z rozszerzeniem na ubezpieczenie podczas uprawiania sportów  ekstremalnych oraz OC w życiu prywatnym oraz OC podczas uprawiania sportów ekstremalnych w Polsce (dopłata 79 zł do ceny karty)
  • ubezpieczenie podczas uprawiania sportów  ekstremalnych oraz OC w życiu prywatnym z rozszerzeniem OC podczas uprawiania sportów ekstremalnych  na świecie (bez Rzeczypospolitej Polskiej), (dopłata 79 zł do ceny karty) - suma ubezpieczenia KL podczas uprawiania sportów ekstremalnych wynosi  25 000 EUR
  • na terenie USA, Kanady, Australii i Japonii - Suma ubezpieczenia KL 100 000 EUR (dopłata 200 zł do ceny karty)
  • ubezpieczenie bagażu oraz sprzętu sportowego (dopłata 22 zł do ceny karty)
  • choroby  tropikalne (dopłata 33 zł do ceny karty)
  • OC podczas praktyk i staży (dopłata 33 zł do ceny karty warunkiem jest wykupienie OC w życiu prywatnym w pierwszej kolejności)

 

Legitymacja ISIC 360 jest ważna 12 miesięcy od momentu wystawienia.

© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl