Availo Prawo Direct - porady prawne z ISIC

Availo Prawo Direct

Masz problem prawny?

Potrzebujesz pewnej i szybkiej porady lub przygotowania odpowiedniego pisma prawniczego?

SKONTAKTUJ SIĘ Z AVAILO PRAWO DIRECT.

Availo Prawo Direct jest jedyną w Polsce firma prawniczą oferującą usługi prawne Mecenas Direct oraz Prawnik Direct.

Usługi prawne direct to porady udzielane wyłącznie przez adwokatów, radców prawnych oraz doradców podatkowych specjalizujących się w danej dziedzinie prawa.

Do uzyskania skutecznej oraz  profesjonalnej  porady prawnej wystarczy telefon lub mail.  W pakiecie znajduje się również opracowanie oraz opiniowanie dokumentów takich jak umowy, pisma procesowe, administracyjne oraz regulaminy. Na życzenie klienta mogą reprezentować jego interesy przed sądem.

Spółka została uhonorowana nagrodą Jakość Roku 2013 w kategorii: Innowacja.  Jest to  jedyna firma prawnicza, która zdobyła to prestiżowe wyróżnienie. Serwis www.availo.pl jest zdobywcą Webstara za rok 2013 w kategorii „Usługi profesjonalne”.

Rozwiązanie jakie proponują jest unikalne na naszym rynku. Jako pierwsi przenieśli model pre-paid legal plan od kilku lat powszechnie stosowany przez m.in. Amerykanów. W Stanach Zjednoczonych ok. 115 mln osób, posiada różnego rodzaju formy abonamentów prawnych. W Europie takie rozwiązania prawne stosowane są w Francji, Niemczech, Hiszpanii czy Danii.

Na życzenie klienta prawnicy AVAILO mogą reprezentować jego interesy przed sądem.

Do grona Partnerów Availo należą miedzy innymi: banki, towarzystwa ubezpieczeń, firmy telekomunikacyjne, energetyczne, motoryzacyjne i.in.

www.availo.pl

 

JAK SKORZYSTAĆ Z RABATU -10%

DLA POSIADACZY KARTY ISIC W 4 KROKACH

  1. Zapoznaj się z ofertą pakietów PRAWO DIRECT dostępną na www.availo.pl i wybierz najodpowiedniejsze dla siebie rozwiązanie
  2. Na adres e-mail: isic@availo.pl prześlij e-mail zawierający następujące dane: indywidualny numer karty ISIC oraz nazwa interesującego Cię pakietu usług prawnych AVAILO.
  3. Zwrotnie otrzymasz dane do płatności oraz elektroniczną wersję karty MECENAS DIRECT z indywidualnym numerem usługi, na który będziesz się powoływać za każdym razem kontaktując się z prawnikiem. Możesz ją wydrukować i mieć zawsze przy sobie, aby móc korzystać z porady w dowolnym momencie, kiedy tego potrzebujesz.
  4. Możesz korzystać z usług prawnych w momencie zaksięgowania Twojej płatności na rachunku AVAILO, czyli standardowo już w kolejnym dniu roboczym.
© ISIC Polska - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl